spot_img

ذات صلة

جمع

Plazmový řezací stroj: Řada výhod pro efektivní dělení různých materiálů

Řezání plazmou je využíváno zejména pro dělení různých kovů....

Milostný život Ryb

Ryby budou vždy první, kdo navrhne strávit víkend sledováním...

Letíte na dovolenou? Prohlédněte si rady na bezproblémový let

Letní dovolenková sezóna je po uvolnění pandemických opatření opět...

3 důvody, proč se vyplatí digitální hypotéka

Bankovní služby se stále více digitalizují a hypotéka není výjimkou. I zde dokážou moderní technologie proces vybavení výrazně zkrátit a zjednodušit.

Všimla si toho i odborná porota ankety TREND – Hypotéka roku, která vedle hlavní ceny Hypotéka roku udělila České spořitelně a její digitální hypotéce i speciální cenu za užitečnost. Podívejte se, co všechno dnes vyřídíte online.

  1. UŠETŘÍTE KOPU ČASU
    Zatímco před rokem byly zapotřebí tři či čtyři návštěvy pobočky, dnes k vyřízení hypotéky stačí jedna – k podepsání smluv. Většinu věcí totiž vyřídíte z pohodlí domova prostřednictvím webové stránky www.slsphypoteka.sk. Na webu stačí vyplnit a odeslat kontaktní formulář. Následně vám zavolá specialista z banky, provede vás celou žádostí a zodpoví všechny vaše dotazy. Ve většině případů není třeba předkládat ani potvrzení o příjmu, protože banka si jej sama ověří v Sociální pojišťovně. Jediná věc, kterou budete pro banku většinou potřebovat, je znalecký posudek. Spořitelna však i zde razí ekologický bezpapírový trend a stačí jí, když posudek pošlete elektronicky. Po schválení úvěru vám připraví a zašle návrh smluvní dokumentace a po jejím odsouhlasení ji už stačí jen přijít podepsat. Banka za vás navíc zaplatí i návrh na vklad do katastru, čímž ušetříte 66 eur, a dokumentaci na katastr i zanese. A to pořád není všechno.
  2. POMŮŽE S VÝBĚREM NEMOVITOSTI
    Online hypotéka od největší hypoteční banky na Slovensku vám totiž pomůže is nalezením té pravé nemovitosti. Přímo na stránce si díky spolupráci s portálem Reality.cz dokážete vyhledat aktuálně dostupné byty is fotkami. Součástí je také jedinečná mapa občanské vybavenosti, která vám ukáže, zda je v blízkosti zvoleného bytu obchod, škola, školka či pošta. Díky ní si snadno prověříte kvalitu dané lokality. Navíc portál www.slsphypoteka.sk vám ukáže i průměrnou hodnotu srovnatelných nemovitostí v okolí, vycházející z reálných znaleckých posudků. Můžete si tak jednoduše ověřit i to, zda je cena přiměřená a zda si náhodou prodávající neptá příliš mnoho.
  3. SNADNÉ REFINANCOVÁNÍ
    Chcete nahradit svoji starou hypotéku z jiné banky novou s lepšími podmínkami od České spořitelny? I vy můžete využít online hypotéku. Navíc při založení bytu v krajských a okresních městech už nepotřebujete ani znalecký posudek. Banka si dokáže určit hodnotu bytu i sama. Stačí, když zodpovíte několik jednoduchých otázek ohledně technického stavu nemovitosti a elektronicky pošlete několik fotografií bytu, které může udělat i chytrým telefonem. A vaši peněženku potěší i to, že poplatek za zpracování hypotéky neplatíte a spořitelna vám kromě poplatku na katastru proplatí i poplatek za předčasné splacení v jiné bance až do výše 1% v případě, že si přenesení hypotéky vyřizujete svépomocí.
spot_imgspot_img